KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8985058

nr 898 5058

Akvarell

figur, signerad, -90, motivet: 18x13

Utrop:

500 kr

måndag 2 juni 2014
kl 19:22:09